Hakkımızda

Kalite ve hizmetin buluştuğu nokta olmak amacımız..

Hazinedar Reklam ile kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, Amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm baskı ürünlerini bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile hazinedarreklam.com reklamcılık dendiğinde akla gelen ilk adres.

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘hızlı’ ve ‘kaliteli’ hizmet alabileceğiniz hazinedarreklam.com ile geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. hazinedarreklam.com üzerinden verdiğiniz siparişleri Türkiye’nin neresinde olursanız olun  size teslim ediyoruz.

AVANTAJLARIMIZ

  • Tüm baskı ihtiyaçlarınızı internet sitemiz üzerinden kolayca alıyor, ürünlerinizi adresinize kadar kargo ile gönderiyoruz.
  • Hangi sektörde ve hangi boyutta olursa olsun firmanızın tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılama imkanı sunuyoruz. Bu sayede geleneksel matbaa süreçlerinin getirdiği iş yükünden kurtuluyorsunuz.
  • Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kaliteli ve hızlı hizmet alabilme imkanını size sunuyoruz.
  • Kullanıcı dostu tasarımımız ve altyapımız ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, kafanıza takılan sorular için ‘Bize Sorun’ bölümünü kullanarak bizlerle mesajlaşabilirsiniz.
  • Uzayıp giden yüz yüze görüşmelerle vakit kaybetmezsiniz ama yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon ya da mesaj ile bize ulaşabilirsiniz.
  • Temin ve sevkiyat süreçlerinde sorun yaşamazsınız, ürünleriniz kargo aracılığıyla belirtilen sürede adresinize teslim edilir.

Hadi siz de zaman kaybetmeden bu online dünyanın ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın!